Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  ***

Dąbkowski jest najważniejszy...

Artur Dąbkowski założył nowe stowarzyszenie: "Kołobrzeg jest najważniejszy" - nazwą zbieżne z jego hasłem wyborczym. Cel: wsparcie opozycji.

"Kołobrzeg jest najważniejszy" - to stowarzyszenie zostało założone podczas spotkania w kawiarni "Adabar". Jego prezesem, a jednocześnie pomysłodawcą jest Artur Dąbkowski. Wiceprezesem został wybrany Jacek Kostorz, sekretarzem Kamil Staszczak, a skarbnikiem Marek Deręgowski.

- Naszym celem jest wsparcie działalności opozycyjnej - powiedział naszemu portalowi prezes Artur Dąbkowski. - Za cele stawiamy sobie wsparcie inicjatyw społeczno-gospodarczych, działanie na rzecz rozwoju miasta. Chcemy również bardzo mocno wystartować w wyborach do rad osiedla. Naszym celem jest odpartyjnienie samorządu i zwiększenie partycypacji mieszkańców w procesie rządzenia miastem - dodaje Dąbkowski.