menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Dąbkowski jest najważniejszy...

Artur Dąbkowski założył nowe stowarzyszenie: "Kołobrzeg jest najważniejszy" - nazwą zbieżne z jego hasłem wyborczym. Cel: wsparcie opozycji.


"Kołobrzeg jest najważniejszy" - to stowarzyszenie zostało założone podczas spotkania w kawiarni "Adabar". Jego prezesem, a jednocześnie pomysłodawcą jest Artur Dąbkowski. Wiceprezesem został wybrany Jacek Kostorz, sekretarzem Kamil Staszczak, a skarbnikiem Marek Deręgowski.

- Naszym celem jest wsparcie działalności opozycyjnej - powiedział naszemu portalowi prezes Artur Dąbkowski. - Za cele stawiamy sobie wsparcie inicjatyw społeczno-gospodarczych, działanie na rzecz rozwoju miasta. Chcemy również bardzo mocno wystartować w wyborach do rad osiedla. Naszym celem jest odpartyjnienie samorządu i zwiększenie partycypacji mieszkańców w procesie rządzenia miastem - dodaje Dąbkowski.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.