menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Hotel Senator - laureat "Pulsu Biznesu"

Hotel Senator w Dźwirzynie jako jedna z 5 spółek w regionie został uznany przez "Puls Biznesu" jako jedna z najważniejszych firm w Polsce.


„Filary Polskiej Gospodarki" to ranking przygotowany przez "Puls Biznesu" i czołową agencję badawczą Pentor Research International. Jest to pierwszy w Polsce katalog dużych firm, które odgrywają wiodącą rolę w poszczególnych województwach. Firmy wyróżnione w plebiscycie cechują się stabilnością, mają znaczny udział w rozwoju regionu, umożliwiają rozwój przedsiębiorczości, jak również są zaangażowani w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej.

Hotel Senator to czterogwiazdkowy hotel w Dźwirzynie, zatrudniający ponad 70 osób cieszący się renomą w całej Polsce. Na odpoczynek przyjeżdżają tu osoby najbardziej znane i rozpoznawalne w Polsce, nie tylko gwiazdy, ale także politycy. Zgodnie z zasadami rankingu, duży wpływ na jego powstawanie mieli samorządowcy, którzy docenili markę Hotelu Senator. Ranking dla naszego województwa (pierwsza piątka) przedstawia się następująco:
1. PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra
2. Kronospan Szczecinek
3. Zakłady Chemiczne Police
4. Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Szczecinku
5. Hotel Senator

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.