Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  ***

Hotel Senator - laureat "Pulsu Biznesu"

Hotel Senator w Dźwirzynie jako jedna z 5 spółek w regionie został uznany przez "Puls Biznesu" jako jedna z najważniejszych firm w Polsce.

„Filary Polskiej Gospodarki" to ranking przygotowany przez "Puls Biznesu" i czołową agencję badawczą Pentor Research International. Jest to pierwszy w Polsce katalog dużych firm, które odgrywają wiodącą rolę w poszczególnych województwach. Firmy wyróżnione w plebiscycie cechują się stabilnością, mają znaczny udział w rozwoju regionu, umożliwiają rozwój przedsiębiorczości, jak również są zaangażowani w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej.

Hotel Senator to czterogwiazdkowy hotel w Dźwirzynie, zatrudniający ponad 70 osób cieszący się renomą w całej Polsce. Na odpoczynek przyjeżdżają tu osoby najbardziej znane i rozpoznawalne w Polsce, nie tylko gwiazdy, ale także politycy. Zgodnie z zasadami rankingu, duży wpływ na jego powstawanie mieli samorządowcy, którzy docenili markę Hotelu Senator. Ranking dla naszego województwa (pierwsza piątka) przedstawia się następująco:
1. PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra
2. Kronospan Szczecinek