20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

urząd kołobrzeg

- Bo to nie były nagrody - tłumaczy Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta. Każdy z pracowników otrzymał 1000 zł netto, bez względu na funkcję i staż pracy. Razem, według naszych obliczeń, magistrat wydał na to ok. 220 tysięcy złotych. Informacja o nagrodach dotarła do urzędników przed świętami. Mieli sprawdzić konta, bo przyszedł do nich Święty Mikołaj. - Po prostu, na fundusz płac zostały wolne środki i pani prezydent zdecydowała o ich podziale właśnie w ten sposób - wyjaśnia rzecznik.