Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dziś odbyło się oficjalne otwarcie Oddziału Pediatrycznego Szpitala Regionalnego. Na remont tej części szpitala personel i mali pacjenci czekaj dość długo.


Oficjalnie 20 stycznia zaczął pracować po remoncie Oddział Pediatryczny. Dopiero jednak dzisiaj odbyło się jego oficjalne otwarcie. Jak powiedział dyrektor Janusz Olszewski, inwestycja, która pochłonęła ponad 700 tysięcy złotych, była możliwa dzięki zaangażowaniu pracowników Zakładu Opieki Zdrowotnej, ale przede wszystkim właściciela, którym jest Urząd Marszałkowski.

Wyremontowano sale chorych oraz korytarze, wymieniono instalacje i zmodyfikowano ich funkcjonowanie. Na oddziale pojawiło się również nowe wyposażenie. Cała inwestycja cieszy zwłaszcza rodziców, których dzieci przebywają na leczeniu w szpitalu. Dziś na oddziale było ich ponad 20. Te trudne chwile, gdy maluchy muszą walczyć z chorobami w leczeniu zamkniętym, będzie można teraz znosić znacznie łatwiej. Jak przypomniał dziś ojciec Bogdan, kapelan szpitala, dzięki temu całemu wkładowi pracy, jaki pochłania remont szpitala, jest to placówka nowoczesna, która cieszy mieszkańców, bo pozwala im dbać o zdrowie i zapewnia bezpieczeństwo. O tym przy oddawaniu takich inwestycji należy szczególnie pamiętać.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama