Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

radzikowo kołobrzeg

Rada Osiedla Radzikowo zorganizowała spotkanie mieszkańców z prezydentem, którzy poruszali najważniejszą ich zdaniem tematykę. Nie obyło się bez problemu ze śmieciami i kubłami. Poruszono temat parkowania przy poczcie przy ul. Uroczej. Stanął temat oczyszczalni, ale nie został rozwinięty. Zarzucano, że prezydent nie potrafił się dogadać ze starostą w temacie ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Grzybowskiej. Pojawił się także temat fatalnego stanu nawierzchni ulicy Perłowej. Janusz Gromek tłumaczył, że pewne rozwiązana zapisze w projekcie budżetu na 2019 rok, natomiast jego kadencja dobiega końca i tymi sprawami zajmie się Rada Miasta nowej kadencji, a także nowy prezydent.

radzikowo kołobrzeg
radzikowo kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama