26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

kolizja kołobrzeg

Do nietypowej kolizji doszło dziś na ulicy Krzywoustego, przy skrzyżowaniu z Rondem Solidarności. Około 30-letni kierowca audi wjechał na krawężnik, uszkodził dwie opony oraz podwozie. Jak mówią świadkowie, chciał chyba jechać dalej, ale mu to uniemożliwiono. Policja nakazała mężczyźnie zholować auto. Prawdopodobnie spadł mu cukier i chwilowo stracił przytomność.

kolizja kołobrzeg