menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Orkiestra grała w rytmie tańca (foto, video)

Popołudniowe show przygotowane przez Elę Downarowicz i przyjaciół w Hali Milenium przyciągnęło tłumy mieszkańców. I trzeba przyznać, było ciekawie!


Już po raz drugi organizatorki koncertów z cyklu "Pomóżmy przeżyć" przygotowały widowisko z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udział w nim wzięły niemal wszystkie grupy taneczne oraz VIP-y. Na Hali Milenium był komplet publiczności. Ci, którzy przyszli, nie mieli czego żałować.

Przed mieszkańcami w 15-minutowych prezentacjach wystąpiły Algi, Vigor, Amber i Rytm. Nie zabrakło Tirlitonek, ale także kilku ciekawych niespodzianek, jak chociażby "Zakonnica w przebraniu", w którą wcieliła się Jolanta Wójcik-Oszmaniec. Imprezę poprowadziła Anna Mieczkowska i Marek Hok.

Niezwykle ciekawe były licytacje. Prowadzili je wspólnie Marek Hok i Janusz Gromek. Było to niezwykle komicznie. Komentarze prezydenta wywoływały na sali salwy śmiechu. Szczególnie dwa pojedynki były godne uwagi. Pierwszy z nich dotyczył wspaniałego tortu ufundowanego przez motocyklistów, który wywalczył Marian Jagiełka za 1000 zł. Motocykliści dołożyli do skarbonek kolejne 400 a tort został oddany znów do licytacji. Kolejny pojedynek dotyczył zabytkowej strażackiej siekierki, ufundowanej przez kołobrzeskich strażaków. Walczyli ze sobą Andrzej Mielnik i Marian Jagiełka. Ostatecznie zabytek trafił do radnego Mielnika. Ciekawe co jeden z najbarwniejszych radnych zrobi ze swoim nabytkiem...Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.