menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Strażacy pod ratuszem, Basia na Mariackiej

Gra kołobrzeska Orkiestra. Przy ratuszu ze swoim sprzętem rozłożyli się srtrażacy oraz ratownicy morscy. Na ulicy Mariackiej gra Basia Biela i Przyjaciele.


Od samego rana pod ratuszem instalowali się strażacy. Jako pierwsi przyjechali ochotnicy z Portowej Ochotniczej Straży Pożarnej "Tryton". Po ostatniej akcji ratowania jelonka cieszyli się ogromną popularnością szczególnie wśród najmłodszych. Zresztą "Tryton" specjalnie na tę akcję się przygotował. Obok serduszek WOŚP, rozdawali własne naklejki z logo Orkiestry i elementami morskimi, na przykład z sympatycznym rekinem.

Pod ratusz przyjechali również strażacy z komendy powiatowej PSP. Na placu zaparkowali jeden wóz gaśniczy, ale także swój podnośnik, który był jak zawsze wielkim hitem. Żeby wznieść nad dachy starówki, ustawiała się duża kolejka dzieci z rodzicami. Przyjechali także ratownicy z Brzegowej Stacji Ratownictwa Morskiego razem ze swoimi motorówkami. Nie zabrakło motocyklistów. Do tego wszystkiego była kiełbaska i wojskowa grochówka. Wszystko za wrzut do puszki.
Na ulicy Mariackiej ze swoim stoiskiem rozstawiła się Basia Biela i Przyjaciele. Już z daleka było słychać Jerry'ego. Antoni Szarmach ze swoimi dowcipami czarował płeć piękną, a już za chwilę podsuwał puszkę. Wiadomo, dla dzieci liczy się każdy grosz. Stoisko Basi i Przyjaciół zaopatrzone jest zgodnie z regułą: czym chata bogata. Można tam znaleźć fantastyczne wiktuały i co najważniejsze: wszystko to domowa robota. A Orkiestra gra tradycyjnie: do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.