menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Gdzie Orkiestra zagra w Kołobrzegu?

Szału nie będzie, niestety. WOŚP w Kołobrzegu zagra generalnie w RCK i w Hali Milenium. Na szczęście nie zabraknie na ulicy Mariackiej Basi Bieli i Przyjaciół.


Koncerty rockowe w Regionalnym Centrum Kultury rozpoczną się o godzinie 15.00. W sali kinowej wystąpią: Wena king-konga, Twyft, Bez nazwy 1, Bez nazwy 2, PS, Out of control, Demesis oraz Care not.

O godzinie 17. w Hali Milenium rozpocznie się WOŚP "W rytmie tańca". Organizatorki koncertu – Elżbieta Downarowicz i Anna Mieczkowska, zaangażowały w swoje przedsięwzięcie 84 osoby. Po raz drugi już pomysłodawczynie akcji „Pomóżmy” przeżyć angażują się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, współpracując ze znanymi osobistościami z Kołobrzegu i okolic, ale nie tylko. Organizatorzy przygotowują gamę musicali i filmów muzycznych w wyjątkowych 15-minutowych interpretacjach (przeczytaj więcej).

O godzinie 20.00 przed Halą Milenium odbędzie się Światełko do Nieba.

Natomiast Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernienie zaprasza od 12 do 19. W programie tamtejszej Orkiestry pieczony ziemniak, ciepły poczęstunek, słodki kawowo-herbaciany kącik, karaoke, pokazy siły, malowanie twarzy oraz strzały do celu.Na ulicy Mariackiej jak zwykle niezawodnie dla kołobrzeskiej Orkiestry zagra Basia Biela i Przyjaciele. Będzie to najprężniej funkcjonujący sztab w centrum miasta, który będzie zagrzewał serca mieszkańców i turystów do pomocy dzieciom cierpiącym na dolegliwości urologiczne. Jak zapowiadają organizatorzy, będą domowe wypieki, smalec, staropolski bigos i wiele innych przysmaków. Nie zabraknie również znanych i lubianych, w tym Antoniego Szarmacha czy Przemka Grynia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.