Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  ***

Gdzie Orkiestra zagra w Kołobrzegu?

Szału nie będzie, niestety. WOŚP w Kołobrzegu zagra generalnie w RCK i w Hali Milenium. Na szczęście nie zabraknie na ulicy Mariackiej Basi Bieli i Przyjaciół.

Koncerty rockowe w Regionalnym Centrum Kultury rozpoczną się o godzinie 15.00. W sali kinowej wystąpią: Wena king-konga, Twyft, Bez nazwy 1, Bez nazwy 2, PS, Out of control, Demesis oraz Care not.

O godzinie 17. w Hali Milenium rozpocznie się WOŚP "W rytmie tańca". Organizatorki koncertu – Elżbieta Downarowicz i Anna Mieczkowska, zaangażowały w swoje przedsięwzięcie 84 osoby. Po raz drugi już pomysłodawczynie akcji „Pomóżmy” przeżyć angażują się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, współpracując ze znanymi osobistościami z Kołobrzegu i okolic, ale nie tylko. Organizatorzy przygotowują gamę musicali i filmów muzycznych w wyjątkowych 15-minutowych interpretacjach (przeczytaj więcej).

O godzinie 20.00 przed Halą Milenium odbędzie się Światełko do Nieba.

Natomiast Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernienie zaprasza od 12 do 19. W programie tamtejszej Orkiestry pieczony ziemniak, ciepły poczęstunek, słodki kawowo-herbaciany kącik, karaoke, pokazy siły, malowanie twarzy oraz strzały do celu.

Na ulicy Mariackiej jak zwykle niezawodnie dla kołobrzeskiej Orkiestry zagra Basia Biela i Przyjaciele. Będzie to najprężniej funkcjonujący sztab w centrum miasta, który będzie zagrzewał serca mieszkańców i turystów do pomocy dzieciom cierpiącym na dolegliwości urologiczne. Jak zapowiadają organizatorzy, będą domowe wypieki, smalec, staropolski bigos i wiele innych przysmaków. Nie zabraknie również znanych i lubianych, w tym Antoniego Szarmacha czy Przemka Grynia.