menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

3 osoby jedną nogą na tamtym świecie

Tlenek węgla po raz kolejny pokazał, że nie żartuje. 3-osobowa rodzina, w tym 2,5-letnie dziecko zatruły się czadem. Przyczyną był piecyk gazowy.


W późnych godzinach wieczornych do jednego z mieszkań przy ulicy Unii Lubelskiej ratownicy przybyli w ostatniej chwili. 2,5-letnia dziewczynka była już w ciężkim stanie. Poważnie zatruła się tlenkiem węgla. Nie lepiej było z jej rodzicami. Na miejsce zostali wezwani strażacy.

Okazało się, że cała trójka traci świadomość. Dziewczynka była nieprzytomna, nie było z nią kontaktu. Natychmiast przewieziono ją do szpitala. Rodzicom udzielono pomocy na miejscu, ale i wobec nich zapadła decyzja o przewiezieniu do Szpitala Regionalnego. Okazało się, że czad wydobywał się z piecyka gazowego w łazience. Cichy zabójca bardzo szybko otumanił rodzinę. Stężenie trującego razy wielokrotnie przekraczało dopuszczalne normy. Jak mówili ratownicy, wystarczyło, żeby zawiadomienie przyszło kilka minut później, a dziecku nie można już byłoby pomóc. Sprawę zatrucia będą wyjaśniali specjaliści.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.