menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Tylko chciał zapłacić za mandat...

W środę w nocy policjanci zatrzymali kierowcę, który próbował wręczyć im łapówkę. To już kolejny przypadek odnotowany w ciągu 24 godzin.


Po godzinie 23 na ulicy Kamiennej policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę Volkswagena Transportera. Kierowca jednak nie był specjalnie zainteresowany zbyt długą dyskusją z funkcjonariuszami i wręczył im łapówkę. Natychmiast wezwano posiłki. Na miejscu pojawiły się jeszcze 2 radiowozy. Mężczyzna krzyczał, że on tylko chciał zapłacić mandat. Nie przekonał policjantów. Został przewieziony na komendę.

Tego dnia to już drugi przypadek próby przekupienia policjantów. Rano próbował tego 55-letni kierowca Hondy. Jak stwierdził, nie był zainteresowany nowymi punktami karnym za jazdę wbrew zakazowi wjazdu. Rzucił funkcjonariuszom banknot kwitując, że chłopaki mogą sobie za to kupić flaszkę. Ale nie kupili, a mężczyzna może sobie teraz popukać w kraty w policyjnym areszcie. Może będzie mu raźniej po dowiezieniu w nocy kompana. Za korupcję policjanta grozi do 10 lat więzienia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.