menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Śniegu mamy po dziurki w nosie

Tony śniegu zalegają na kołobrzeskich ulicach. Rozpoczęło się już usuwanie zasp i lodu, ale to kropla w morzu potrzeb. Chodniki są dalej torem przeszkód.


Zalegający na ulicach i chodnikach śnieg zamienił się już w lód i jest bardzo niebezpieczny. Łatwo się na nim pośliznąć. Zieleń Miejska usunęła hałdy śniegu zalegające na zamkniętej dla ruchu części ulicy Mariackiej. Odśnieżony jest chodnik przed Urzędem Miasta czy przed Starostwem. W wielu innych częściach Kołobrzegu śnieg zalega tonami, a chodniki nie nadają się do używania przez pieszych.

Jedni czekają na dłuższą odwilż która ze śniegiem, czyli produktem ubocznym zimy, jakoś sobie poradzi. Inni za to korzystają z okazji i zwiedzają góry lodowe na plaży. Inni stawiają bałwany. Na przykład jeden z nich powstał przy pomniku komandora Mieszkowskiego. Szkoda, że nikt nie wykorzystał zimy do promocji naszego miasta. Piękne rzeźby w kilkumetrowych górach lodowych mogłyby się okazać zimowym hitem! I na pewno lepiej byłoby popatrzeć na nie, niż na hałdy lodu na chodnikach.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.