Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  ***

Niemal 1200 złotych w 25 minut

25 minut - tyle radnym Komisji Rewizyjnej Rady Miasta zajęło dzisiejsze posiedzenie. Ale za ten czas pracy 5 radnych zainkasowało niemal 1200 złotych diety.

W posiedzeniu komisji wzięło udział 5 radnych, w tym jej przewodniczący - Artur Dąbkowski. Posiedzenie rozpoczęło się z 5-minutowym opóźnieniem, bo radni czekali żeby wejść na antenę Radia Kołobrzeg. W planie ich dzisiejszego spotkania było wyłącznie ustalenie zespołów kontrolnych do przyjętego przez Radę Miasta planu pracy komisji. To radnym zajęło nieco ponad 20 minut. Przewodniczący skasował za to 266 zł, a pozostali członkowie komisji 228 zł. I choć jak mówią radni, było to posiedzenie formalne i niezbędne, to po raz kolejny wymaga to pochylenia się nad projektem uchwały o ryczałtach dla radnych. Inaczej rajcowie będą zarabiali na posiedzeniach, na których tak naprawdę nie ma nad czym pracować.