menu
Ogłoszenia ***  Audi a4 b7 1,9 tdi kombi   (Motoryzacja)  ***  wynajmę kawalerkę niepalącej studentce na czas szkoły  (Mieszkania)  ***  Zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  *** 

Niemal 1200 złotych w 25 minut

25 minut - tyle radnym Komisji Rewizyjnej Rady Miasta zajęło dzisiejsze posiedzenie. Ale za ten czas pracy 5 radnych zainkasowało niemal 1200 złotych diety.


W posiedzeniu komisji wzięło udział 5 radnych, w tym jej przewodniczący - Artur Dąbkowski. Posiedzenie rozpoczęło się z 5-minutowym opóźnieniem, bo radni czekali żeby wejść na antenę Radia Kołobrzeg. W planie ich dzisiejszego spotkania było wyłącznie ustalenie zespołów kontrolnych do przyjętego przez Radę Miasta planu pracy komisji. To radnym zajęło nieco ponad 20 minut. Przewodniczący skasował za to 266 zł, a pozostali członkowie komisji 228 zł. I choć jak mówią radni, było to posiedzenie formalne i niezbędne, to po raz kolejny wymaga to pochylenia się nad projektem uchwały o ryczałtach dla radnych. Inaczej rajcowie będą zarabiali na posiedzeniach, na których tak naprawdę nie ma nad czym pracować.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.