menu

Do walki ze śniegiem ruszyło wojsko (video)

Jak poinformował nas starosta Tomasz Tamborski, w trudnej sytuacji kryzysowej na naszych drogach, na pomoc ruszyli żołnierze z ciężkim sprzętem.


W godzinach rannych zmęczonych wielogodzinną akcją strażaków luzowali żołnierze. Część strażaków dalej uczestniczyła w akcji odśnieżania, celem jak najszybszego usunięcia śniegu z dróg i ich udrożnienia, tak, aby mieszkańcy rano mogli dojechać do pracy.

Służby drogowe apelują, aby do pracy jechać komunikacją zbiorową, starając się nie korkować drogi. Nie wiadomo do końca jak zachowa się wiatr i czy nie będzie zdmuchiwał śniegu z pól z powrotem na jezdnię. Jedno jest pewne: nawet najstarsi pracownicy służb porządkowych potwierdzą, że takiej zimy dawno nie było i z pewnością można ją nazwać zimą stulecia już przez sam fakt odcięcia od świata najważniejszych miast regionu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.