menu

W środę w radiu będzie ostro

W środowych "Rozmowach z Widokiem na Ratusz" zapowiada się ostra debata o koniku. "Kołobrzeski Konik" to w pierwotnym zamyśle nagroda dziennikarzy.


Nagroda ta była wręczana na oficjalnym spotkaniu noworocznym prezydenta miasta. Pierwszą kapitułę powołał prezydent, późniejszy poseł - Bogdan Błaszczyk. Po raz pierwszy werdykt kapituły oprotestował jego następca Henryk Bieńkowski, a kolejny prezydent Janusz Gromek zupełnie odsunął dziennikarzy od nagrody. Teraz po wielu krytykach i sporach nagroda ma wrócić do źródeł, czyli do dziennikarzy, chociaż równolegle Janusz Gromek powołuje swoją kapitułę, która także ma wręczyć konika prezydenckiego. Jak te rozwiązania są komentowane, słuchajcie w środę po godzinie 10.00 w Radiu Kołobrzeg. W audycji udział zapowiedzieli, Piotr Pasikowski /TKK/, Robert Dziemba /portal www.miastokolobrzeg.pl/ i Michał Kujaczyński /rzecznik prezydenta/. Autorem cyklu pod tytułem „RzWnR” /Rozmowy z Widokiem na Ratusz/ jest Jarosław Banaś /Radio Kołobrzeg/.

P.S. To napisałem ja, report...

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.