Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022    
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zbigniew Błaszczuk odszedł z SLDReperkusje zawarcia koalicji przez Platformę Obywatelską i Sojusz Lewicy Demokratycznej już są. SLD opuścił Zbigniew Błaszczuk.


Były prezydent Kołobrzegu opuścił swoją macierzystą formację, jak mówi naszemu portalu, kulturalnie: - To rozwód bez orzekania winy - tłumaczy. Błaszczuk nie popierał pomysłu łączenia SLD i PO. Skoro jednak został w mniejszości, postanowił pójść własną drogą. - Postanowiłem, że wystartuję z własnego komitetu. Wystawię własny, autorski program wyborczy i spróbuję przedstawić mieszkańcom alternatywę, żeby nie musieli wybierać w wyniku polaryzacji, do której się dąży w stylu PO kontra PiS. Uważam, że jest miejsce miejsce na trzecią propozycję. Nie wszyscy akceptują, PO, PiS i jednych i drugich. Dowiodły tego wybory w Stargardzie - komentuje były już polityk SLD.

Błaszczuk rozważa start na prezydenta Kołobrzegu, ale ja mówi, o szczegółach będzie dyskutować w kampanii wyborczej.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama