Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zarząd z absolutorium, opozycja przeciw13 głosów za, 4 przeciw, 1 wstrzymujący się - to bilans dzisiejszego głosowania nad absolutorium dla Zarządu Powiatu.


Jak mówił dziś starosta Tomasz Tamborski, wykonanie budżetu nie budzi wątpliwości, choć był to budżet trudny i wymagał wiele zmian oraz pracy. Powiat się rozwija, wykonywane są inwestycje, zadłużenie spłacane jest regularnie, wykorzystywane są środki zewnętrzne. Starostę poparł Andrzej Olichwiruk, opiniujący wykonanie budżetu członek Zarządu Powiatu, jednocześnie członek Klubu Platforma Obywatelska. Zupełnie innego zdania był szef Klubu Prawo i Sprawiedliwość, Krzysztof Zadka. Zarzucał Zarządowi Powiatu, że jest zbyt liczny, że pieniądze są przejadane, że nie ma zarządzania tylko jest administrowanie. Dlatego PiS głosował przeciw absolutorium. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama