Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Splądrowano niemiecki grób, ale nie tylkoPodczas obchodów 72 rocznicy walk o Kołobrzeg, złożono wiązanki kwiatów zarówno pod pomnikiem na Cmentarzu Wojennym, jak i na grobach niemieckich pilotów.


Otrzymaliśmy informację o splądrowaniu grobu niemieckich lotników na kołobrzeskim cmentarzu. W miniony piątek ułożono tam wieńce, a dziś znajdowały się one porozrzucane na ziemi, bez kwiatów. Co ciekawe, taka sama sytuacja miała miejsce pod głównym pomnikiem na Cmentarzu Wojennym. Tam wiązanki również były porozrzucane i nie miały kwiatów.

Sytuację udało nam się wyjaśnić dzięki mieszkańcom i pracownikom Zieleni Miejskiej. Okazuje się, że aktu wandalizmu dokonały... sarny. To one zjadły kwiatki i pewnie robiły to niezbyt delikatnie, rozrzucając posiłek na ziemi. Okazuje się, że pomimo wykonaniu ogrodzenia, sarny nadal przedostają się na teren cmentarza i zjadają podwieczorek z kwiatów, które w dzień złożono na grobach. Rano, nie ma po nich śladu...

Splądrowano niemiecki grób, ale nie tylko
Splądrowano niemiecki grób, ale nie tylko
Splądrowano niemiecki grób, ale nie tylko

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama