Few Clouds

13°C

Kołobrzeg

24 września 2023    |    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
24 września 2023    
    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Targi Tur-Gastro-HotelW Kołobrzegu trwają targi branży turystycznej i hotelarskiej. Na początek grillował prezydent, inni się zajadali. To początek TUR-GASTRO-HOTEL.


W Kołobrzegu przez 3 dni swoją ofertę dla branży turystycznej, gastronomicznej i hotelarskiej będą prezentowały firmy z całej Polski. Otwarcia imprezy dokonał prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek, który przy okazji pokazowo postanowił przygotować małe co nieco. TUR-GASTRO-HOTEL to pokazy, warsztaty, ale przede wszystkim zgromadzona na dużej powierzchni fantastyczna oferta branżowa. Na wyciągnięcie ręki są specjalistyczne rozwiązania, technologie, sprzęt, ale także doradcy i fachowcy. Targi to także fantastyczne pokazy, barmanów, cukierników i kucharzy.

Targi Tur-Gastro-Hotel
Targi Tur-Gastro-Hotel
Targi Tur-Gastro-Hotel

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama