19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Nowy teren wokół krzyżaPomiędzy ulicą Kniewskiego i Kolejową znajduje się krzyż, który jest pod opieką Parafii Wniebowzięcia NMP. Wokół niego Zieleń Miejska prowadzi obecnie prace rewitalizacyjne.

W ubiegłym roku wymieniono krzyż. W tym roku, zagospodarowany zostanie teren wokół konstrukcji. Prace wykonywane są we współpracy z kołobrzeską parafią. Wykonane zostaną nasadzenia kwiatów, zbudowana zostanie funkcjonalne ławki i nowa nawierzchnia. Koszt wykonania całości zadania to 30 000 złotych.

Nowy teren wokół krzyża