Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Wakacje na strzelnicyMoże się wydawać że w sezonie urlopowym to strzelcy odpoczywają, nic podobnego. Aktywnie uczestniczą w zawodach. W rywalizacji o Puchar Burmistrza Bobolic brało udział pięciu naszych zawodników.


Strzelano z broni palnej z pistoletu jak i karabinu. W sumie odbyło się pięć konkurencji, a udział brało 50 osób. Na podium nie mogło zabraknąć kołobrzeskich zawodników. Konkurencję pistoletu sportowego wygrał Radosław Olszewski, trzeci był Konrad Drobek, a tuż za podium uplasował się Krzysztof Bonczek. W konkurencji karabinowej zwyciężył Konrad Drobek, a Radosław Olszewski był drugi. Pozostali kołobrzescy strzelcy Piotr Wolman i Mariusz Marecki, nie odnieśli znaczących sukcesów, ale nabierają doświadczenia i wkrótce po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń będą posiadaczami broni i wtedy na dobre wyniki nie będą długo czekać.
 
Na „zawody wakacyjne” organizowane przez Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie B.R.A.S.S. po raz pierwszy pojechał nasz jeden zawodnik Krzysztof Bonczek. W konfrontacji z nowymi zawodnikami nie zawiódł, wypadł bardzo dobrze wygrywając konkurencje pistoletu centralnego zapłonu oraz drugie miejsce również w konkurencji pistoletowej, tym razem z mniejszego kalibru (bocznego zapłonu). Strzelając z karabinu nie miał sobie równych. Tak więc o dwa złote i jeden srebrny medal powiększył swój już okazały dorobek medalowy w karierze. W kwalifikacji generalnej w tym dniu uplasował się na trzeciej lokacie. Łącznie startowało 61 zawodników.

W ostatni dzień lipca w ramach Dni Białogardu, zorganizowano zawody strzeleckie, na których w konkurencji pistoletowej z dobrym wynikiem 96 punktów na 100 możliwych, zwyciężył Andrzej Borkowski, a na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Łupina. W „karabinie” najlepiej wypadł Konrad Drobek zajmując srebrne miejsce. Również i na tych zawodach frekwencja dopisała, udział brało prawie 50 strzelców.

Wakacje na strzelnicy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama