Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Kolejne potrącenie na ścieżce rowerowejNa ścieżce rowerowej doszło do potrącenia rowerzystki. Poobijana kobieta trafiła do kołobrzeskiego szpitala.


Nie ma tygodnia bez informacji o potrąceniu na ścieżce lub przejeździe dla rowerów. Tym razem, do zdarzenia doszło na ścieżce prowadzącej do Zieleniewa. Wyjeżdżający pojazd uderzył rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu barku.

Kołobrzeg słynie z dużej ilości dróg dla rowerów. Niestety, w tym roku doszło już do wielu zdarzeń z udziałem kierujących jednośladami, w większości przypadków lub nawet we wszystkich - z winy kierowców. Przed władzami miasta trudne zadanie, poprawienia oznakowania i bezpieczeństwa na tych trasach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama