19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Kolejne potrącenie na ścieżce rowerowejNa ścieżce rowerowej doszło do potrącenia rowerzystki. Poobijana kobieta trafiła do kołobrzeskiego szpitala.

Nie ma tygodnia bez informacji o potrąceniu na ścieżce lub przejeździe dla rowerów. Tym razem, do zdarzenia doszło na ścieżce prowadzącej do Zieleniewa. Wyjeżdżający pojazd uderzył rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu barku.

Kołobrzeg słynie z dużej ilości dróg dla rowerów. Niestety, w tym roku doszło już do wielu zdarzeń z udziałem kierujących jednośladami, w większości przypadków lub nawet we wszystkich - z winy kierowców. Przed władzami miasta trudne zadanie, poprawienia oznakowania i bezpieczeństwa na tych trasach.