Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Uczcili pamięć powstańców [video]Kołobrzeżanie i turyści zgromadzili się na kwaterze żołnierzy Armii Krajowej i uczcili tych wszystkich, którzy polegli w Powstaniu Warszawskim.


Punktualnie o godz. 17.00 odezwały się syreny, zapłonęły race. Odśpiewano hymn narodowy, a następnie głos zabrał kapelan kołobrzeskiego garnizonu. Po nim, o powstaniu opowiadała major Janusz Orszt. Szczególne podziękowania złożył dla starosty Tomasza Tamborskiego i dyrektora muzeum Aleksandra Ostasza, za sprowadzenie do Kołobrzegu pistoletu "Błyskawica". Z małą wystawą przybyli muzealnicy, powodując duże wzruszenie wśród kombatantów. Z krótkim recitalem wystąpił chór "Pionier".Uczcili pamięć powstańców [video]
Uczcili pamięć powstańców [video]
Uczcili pamięć powstańców [video]
Uczcili pamięć powstańców [video]
Uczcili pamięć powstańców [video]
Uczcili pamięć powstańców [video]
Uczcili pamięć powstańców [video]

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama