Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Reklama lodów czy pamięć o poległych?Na budynku historycznego dworca kolejowego znajduje się tablica upamiętniająca żołnierzy poległych w walkach o Kołobrzeg. Chwilowo, zasłania ją reklama lodów...


Walki o Kołobrzeg były niezwykle krwawe. Życie za naszą wolność oddawali często młodzi ludzie, bywa, że dziś nieznani z imienia i nazwiska. Tych, którzy polegli na etapie walk o budynek dworca, upamiętnia tablica, odsłonięta na wieży zegarowej przy tym ciekawym zabytku z 1904 roku. Niestety, w okresie sezonu pamięć o poległych przegrała z koniecznością promocji lodów, których punkt sprzedaży powstał w tym roku w gmachu dworca.

Reklama lodów czy pamięć o poległych?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama