Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  ***

Radni obradowali bo musieli

51 sesja Rady Powiatu do przebojowych nie należy. Radni zajęli się uchwałami porządkującymi budżet, regulaminem Straży Rybackiej i sprawami komisji rewizyjnej.

Gdyby nie przepisy ustawowe, dzisiejsza sesja nie musiałaby się odbywać. A jednak ustawodawca zarezerwował pewne kompetencje dla organu uchwałodawczego. I tak radni uchwalili zmiany w budżecie oraz zmiany w Regulaminie Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Kołobrzeskiego. Przegłosowano również dwa sprawozdania komisji rewizyjnej. Zarówno w zakresie oceny wykonania wybranych uchwał Rady Powiatu przez Zarząd Powiatu, jak i przestrzegania dyscypliny finansów publicznych w Muzeum Oręża Polskiego, uwag nie było.