Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Budka o pewnym panu z ŻoliborzaW Hotelu "Centrum" odbyło się spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego. Wystąpił Borys Budka i Marek Tałasiewicz.


Klub był poświęcony szerokiej tematyce Trybunału Konstytucyjnego i pata, jaki powstał w wyniku realizacji polityki Prawa i Sprawiedliwości. Borys Budka, poseł PO i były minister sprawiedliwości, wyjaśniał problematykę funkcjonowania sądu konstytucyjnego i jego wpływ na życie każdego obywatela w przypadku wystąpienia problemu prawnego. Wskazywał również, że spór, w jakim się znajduje Polska, było sporem zaplanowanym, gdyż w planie "pewnego pana z Żoliborza" pojawił się organ niezależny od nikogo - Trybunał Konstytucyjny. Marek Tałasiewicz, były wojewoda zachodniopomorski zwracał uwagę na prawa obywatelskie i na to, co dzieje się, gdy obywatele nie mają instytucjonalnego obrońcy w państwie prawa.

Budka o pewnym panu z Żoliborza
Budka o pewnym panu z Żoliborza
Budka o pewnym panu z Żoliborza
Budka o pewnym panu z Żoliborza

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama