Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Trwają prace przy czołgu T34W Gościnie, w zakładzie Stanisława Rojka, nadal remont przechodzi muzealny eksponat, jakim jest polski czołg T34-85. Zabytek będzie można zobaczyć w lipcu podczas II Zlotu Zimnowojennego.


Tank został rozebrany na części. Wyciągnięto z niego silnik i inne podstawowe zespoły napędowe. Zdjęta została wieżyczka. Tzw. wanna, musi zostać w całości wyczyszczona i zabezpieczona nową farbą przed korozją. W akcji czyszczenia uczestniczą m.in. uczniowie klas wojskowych z ZS im. Macieja Rataja w Gościnie. Następnym krokiem, będzie proces składania czołgu. Na razie, place przebiegają planowo. Do Zlotu Zimnowojennego pozostało jeszcze półtora miesiąca.

Trwają prace przy czołgu T34
Trwają prace przy czołgu T34
Trwają prace przy czołgu T34
Trwają prace przy czołgu T34
Trwają prace przy czołgu T34

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama