menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Strażacy zastępowali pogotowie ratunkowe

We wtorek przed południem kołobrzescy strażacy interweniowali w zastępstwie ratowników przy ulicy Budowlanej. Nie było wolnego ambulansu.


W tym samym czasie ratownicy dostali wezwanie aż do 3 pacjentów. Dyspozytor pogotowia ratowników medycznych wysłał do przypadków zagrażających życiu, a kołobrzeskich strażaków poproszono o interwencję pod wieżowcem przy ul. Budowlanej, gdzie sygnalizowano pomoc osobie bezdomnej.

Strażacy przyjechali na miejsce w ciągu kilku chwil. Okazało się, że pod jednym z balkonów śpi bezdomny mężczyzna. Bezdomni mają tam specjalne legowiska. Mężczyzna był przykryty kołdrą i nie był zadowolony z interwencji strażaków. Odmówił przyjęcia pomocy medycznej. Dostał jedynie folię termiczną, która może się przykryć w celu ograniczenia wychłodzenia organizmu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.