Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pociąg Pirat najechał na Kołobrzeg [video]Tradycyjnie, z okazji Dnia Dziecka, do Kołobrzegu z Wolsztyna przyjechał pociąg pirat, podbijając serca najmłodszych, jak i starszych miłośników kolei.


Radość, wzdychanie, fachowe dyskusje i oczywiście pamiątkowe zdjęcia - tak wyglądał kołobrzeski dworzec tuż po godzinie 13. Zatrzymał się na nim Pociąg Pirat prowadzony przez zabytkowy parowóz z Parowozowni Wolsztyn Pt 47-65. Lokomotywa następnie wycofała na tory prowadzące do kołobrzeskiego portu i pojechała pod latarnię morską, budząc tym sensację wśród turystów przebywających w naszym mieście podczas długiego weekendu.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama