Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Budka: Polska staje się krajem totalnym [video]Borys Budka, poseł PO i były minister sprawiedliwości, gości w Kołobrzegu. W poniedziałek wystąpi podczas otwarcia Klubu Obywatelskiego w Kołobrzegu. Dziś, rozmawiamy z nim o sytuacji wokół Trybunału Konstytucyjnego i polskiej demokracji.


Dobra zmiana w wykonaniu PiS spowodowała, że politycy Po podróżują po kraju i przekonują obywateli do większej aktywności w sprawach społecznych i politycznych. Poseł Borys Budka odwiedza Kołobrzeg w temacie Trybunału Obywatelskiego. Rozmawiamy na temat m.in. tego, czy opozycji dziś lepiej rozmawiałoby się z Jarosławem Kaczyńskim, gdyby PO nie wybrała zapasowych sędziów, co okazało się niezgodne z konstytucją, co zrobić, żeby Polacy zrozumieli, że Trybunał Konstytucyjny jest dla nich ważny, a także, czy ustawa antyterrorystyczna służy rządowi do totalnej inwigilacji. Poseł PO, co do jednego nie ma wątpliwości, że Polska staje się krajem totalnym.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama