Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ranna na ambulans czekała ponad pół godzinyDziś kolejne zdarzenie z udziałem rowerzysty i niemal w tym samym miejscu. Problem w tym, że ranna rowerzystka na przyjazd zespołu ratunkowego czekała ponad 30 minut.


Do zdarzenia doszło przed godziną 17. Na przejściu dla pieszych i rowerzystów na ulicy Myśliwskiej tuż przy Rondzie Solidarności, kobieta została potrącona przez kierującego renault. Na miejsce przybyli policjanci. Wezwano ratowników, ale okazało się, że dwa kołobrzeskie zespoły wyjazdowe są zadysponowane. Kobieta siedziała w bólu na asfalcie i czekała na przyjazd ratowników. Po ponad 30 minutach pomocy zaczęli udzielać jej ratownicy wracającego od strony Koszalina ambulansu, choć w aucie mieli pacjenta. W tym czasie do Kołobrzegu mknął ambulans z Trzebiatowa.

Kobieta trafiła do kołobrzeskiego szpitala z urazem nogi i podejrzeniem urazu biodra. Nie potrzebowała wybitnie pilnej pomocy medycznej, ale po raz kolejny pojawia się pytanie, dlaczego na pomoc trzeba czekać tak długo? 2 marca na naszym portalu europoseł Czesław Hoc zapewniał, że trzeci zespół wyjazdowy w Kołobrzegu będzie (przeczytaj). Może warto uzyskać odpowiedź od polityków Prawa i Sprawiedliwości, kiedy w tym zakresie dobra zmiana dotrze do Kołobrzegu?

Ranna na ambulans czekała ponad pół godziny
Ranna na ambulans czekała ponad pół godziny
Ranna na ambulans czekała ponad pół godziny

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama