Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kalinowski: budzi się we mnie ambicja [audio]Cezary Kalinowski, szef Porozumienia Dla Kołobrzegu - klubu w Radzie Miasta, wyjaśnia stan polityki miejskiej na dzień dzisiejszy. Gdzie jest PDK i jak ono funkcjonuje i jakie są ambicje Cezarego Kalinowskiego?


Szef klubu już bez Wioletty Dymeckiej twierdzi, że oficjalnie nikt go nie poinformował o odejściu części radnych do nowego klubu. W Porozumieniu Dla Kołobrzegu Pozostał Cezary Kalinowski, Jacek Kalinowski, Henryk Bieńkowski, Małgorzata Zajączkowska oraz Krzysztof Plewko. Cezary Kalinowski wyjaśnia możliwe przyczyny rozpadu, ale tłumaczy również, że w obecnej sytuacji coraz więcej osób zwraca się do niego, aby za 2 lata wystartował w wyborach prezydenckich. Jego zdaniem, Radzie Miasta powinien przewodniczyć lider największego klubu. Obecnie jest to Ryszard Szufel z Platformy Obywatelskiej, a zdaniem Kalinowskiego, przewodniczenie w takim razie należy się Platformie. Więcej w materiale audio.

{mp3}sound4/kalinowski{/mp3}

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama