Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Bezrobotni dostaną sms-aPowiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu informuje, że od miesiąca maja 2016 r. uruchomił system powiadamiania sms i e-mail, który jest formą przypomnienia dla osób bezrobotnych o zbliżającym się terminie wizyty w urzędzie.


Ponadto system umożliwia także kontakt pracownikom urzędu z klientami w sprawach dotyczących bieżącej działalności Powiatowego Urzędu Pracy. Możliwe jest również powiadamianie o terminach zbliżających się targów pracy, giełd pracy, przekazywania informacji o dostępnych ofertach pracy, itd. System jest współpracuje z oprogramowaniem "Syriusz", służącym do obsługi osób bezrobotnych. SMS wysyłany jest na 2 dni przed planowaną wizytą w urzędzie. Wysłany sms, e-mail ma charakter jedynie informacyjny. - Celem jest przypomnienie o upływie określonego terminu wobec czego, otrzymanie lub nieotrzymanie takiej informacji nie zwalnia osoby bezrobotnej z realizacji obowiązków wobec urzędu, na przykład stawienia się na obowiązkową wizytę w Urzędzie Pracy - mówi Marcin Bonew, zastępca dyrektora PUP Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama