16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Koniec przebudowy KrzemienieckiejDobiegła końca jedna z najważniejszych w tym roku inwestycji w Podczelu. Chodzi o przebudowę ulicy Krzemienieckiej.

Prezydent Janusz Gromek i szef zarządu osiedla Artur Dąbkowski dokonali oficjalnego otwarcia ulicy poprzez symboliczne przecięcie wstęgi. Inwestycja obejmowała roboty drogowe (jezdnia, parkingi, zjazdy i chodniki, oznakowanie, zieleń), przebudowę kanalizacji deszczowej wraz z renowacją studni, modernizację oświetlenia ulicy. Koszt realizowanych robót to ponad 460 tysięcy złotych.