Konwencja wyborcza SLD (video)

Wieczorem w sali konferencyjnej kompleksu "Milenium" SLD zainaugurowało kampanię wyborczą. Lewica stawia na aspekty socjalne miasta.

Ochrona najsłabszych, duży nacisk na zaspokojenie potrzeb socjalnych i dbałość o edukację od najmłodszych lat, choćby kosztem inwestycji - to fundament miejskiej kampanii kołobrzeskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W piątek wieczorem, specjalną konwencją wyborczą lewica rozpoczęła swoją kampanię w obecności samego szefa - Grzegorza Napieralskiego. Zaprezentowano kandydatów do sejmiku wojewódzkiego. Z Kołobrzegu z 3 miejsca z listy SLD będzie tam startował Włodzimierz Adam. W uroczystym szpalerze na środek wszedł Jacek Woźniak - szef struktur powiatowych SLD i jednocześnie kandydat tej partii na prezydenta Kołobrzegu. Poparł go Napieralski, a kampanię poprowadzi razem z żoną Karoliną.

Zobacz fragmenty konwencji Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

#81 J-23 2010-10-20 16:56
O!!! Wdzięczna po porażce w związkach zawodowych, próbuje sił w polityce! No proszę, proszę. Tacy ludzi nazywa się DZIAŁACZAMI. Z takim charakterkiem, łatwo przewidzieć co będzie dalej.
#82 !!!!!!!!!!!!!!!!! 2010-10-20 22:00
POWIEM TAK CZYTAJAC KOMENTARZE O KOMUCHACH STWIERDZAM ZE NASZE SPOŁECZEŃSTWO JEST ZACOFANE I NIE ZNA HISTORII NASZEGO NARODU U NAS KOMUNY PRAWDZIWEJ NIE BYŁO, A WSZYSTKIM CO TWIERDZĄ ODWROTNIE SERDECZNIE POZDRAWIAM. JEST JEDYNA PARTIĄ KTÓREJ JEDNYM Z CELÓW JEST DOBRO MŁODYCH LUDZI CZYLI NAS INTERNAUTÓW, POKAŻCIE MI PRZYKŁAD MIESZKAŃ SOCJALNYCH KTÓRE ODDAŁ PAN PREZYDENT, ODSYŁAM DO CZATU Z PREZYDENTEM GROMKIEM KTÓRY NA KAŻDE PYTANIE ODPOWIADA ,,TRZEBA SIE ZASTANOWIĆ " NAWET NIE MÓWIE O KOLEJNYM KANDYDACIE KTÓRY ZA PIENIADZE MIASTA BEDZIE BUDOWAŁ TOR WYŚCIGOWY I AQUAPARKI,GDZIE PRZY NASZEJ OBECNEJ SYTUACJI PO KADENCJI PO NIE STAC NAS NAWET NA DOBRE REMONTY DRÓG NIE WSPOMINAJĄC O MIESZKANIACH. RADZE MNIEJ PLOTEK WIECEJ LITERATURY, FAKTÓW I DOWODÓW W NIEKTÓRYCH SPRAWACH :)
#83 gor 2010-10-20 23:27
Cytuję fox:
Na czworakach Jacek chodzi przed Gromkiem, a Napieralski opowiada fanaberie o twardym Jacku. Lewica nic nie zrobiła poza 1 uchwałą w sprawie biletów autobusowych amen.
Zasady Woźniaka kończą sie tam gdzie zaczyna się jego praca - nigdzie, ale kasa leci.
Bez obrazy Jacku, zwolnij się niech Cię zwolnią i pokaż jaki jesteś menager, stwórz miejsce pracy , przecież tyle wiesz...he,he,he . Może s.c Czechowski - Woźniak.
Współpraca to coś innego niż ocena człowieka, moja jest prawdziwa.
Nie jestem Czarkiem.

A dodatki mieszkaniowe? czarku, za słabo śledzisz samorząd. Do RM nie wejdziesz.
#84 hidalgo 2010-11-02 16:58
Cytuję fox:
Politykiem może być każdy, ale fachowcem nie.
Ja staję, spoglądam w lustro i wiem , że ja to ja.
Nie leżę.
Kto z liberałow z PO ma własną firmę he,he,he.
Ot libelizm PO.

Wszystko, co osiagnąłes zawdzięczasz nie rozumowi, tylko zbiegowi okoliczności i układami. Najpierw przyłapałeś pewną dziewczyne na kradzieży. Od tego zaczęła się twoja kariera.
A firma też kręci się dzieki układom w samorządzie, w którym pracowałeś.