Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***

Napieralski odwiedził Kołobrzeg

Szef SLD - Grzegorz Napieralski, przyjechał poprzeć kandydatów lewicy w kampanii samorządowej. Promował kandydata na prezydenta - Jacka Woźniaka.

Grzegorz Napieralski podkreślał dziś wielokrotnie, że Jacek Woźniak, dzięki swojemu pozytywnemu uporowi, jest gwarantem rozwoju Kołobrzegu i realizacji przyjętych obecnie założeń programowych. - Kołobrzeg potrzebuje świeżości - podkreślał szef Sojusz Lewicy Demokratycznej. - Ta pozytywna zmiana dla Kołobrzegu mam nadzieję 21 listopada nastąpi - dodał. Napieralski podkreślał, że SLD nie wejdzie w buty prawicy i nie będzie realizował kampanii kłótliwej, opartej na brudnych chwytach i wzajemnych pretensjach. - To będzie kampania merytoryczna, oparta na przekonywaniu do naszego programu opartego na filozofii lewicy, u podstaw której jest człowiek - podkreślał Napieralski.

Ze słowami Grzegorza Napieralskiego zgodził się Jacek Woźniak, który poinformował dziennikarzy, że deklaracja programowa opiera się na założeniach socjalnych i proludzkich. - Moje hasło wyborcze wywodzi się z ideologii socjaldemokratycznej - mówi Jacek Woźniak, kandydat na prezydenta miasta. - Chciałbym, żeby Kołobrzeg był miastem równych szans. To będzie głównym zadaniem władzy samorządowej. Naszą deklarację programową opieram na czterech filarach. Jednym z nich jest miasto przyjazne, zdrowe, bezpieczne. Mocny akcent stawiamy na oświatę, na miejsca w przedszkolach i żłobku.

Na konferencji prasowej poruszony został również temat Ryszarda Kalisza. Grzegorz Napieralski chciałby, żeby Kalisz brał udział w pracach nad ustawą o in vitro, ordynacją wyborczą, konstytucją, ustawą o samorządzie i ustawą o samorządzie gospodarczym, które obecnie składa SLD. - Chciałbym, aby Ryszard Kalisz w kilku konkretnych miejscach bardzo mocno się zaangażował i pomógł. Myślę, że tak Rysiu zrobi, że z wielką chęcią ruszy do pracy - dodał Napieralski.

Posłuchaj fragmentu konferencji prasowej:
{mp3}sound2/wozniak{/mp3}