menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Wyborcze drzewko Krzysztofa Plewko

Punktualnie o 12:00 na słynnym "kwadracie" na osiedlu Ogrody rozpoczęło się sadzenie dziwnie kolczastego drzewka. To "egzotyczne małpie drzewo".


Araucaria araucana - to sadzonka drzewka pochodząca z Chile z rejonu Andów. - To drzewko pochodzi z mojej szkółki - mówi Krzysztof Plewko. - "Małpie drzewo" osiąga do 6 metrów wysokości. Na Bornholmie rośnie okaz, który ma nawet 10 metrów. Uważam, że to doskonała ozdoba kołobrzeskich klombów, dlatego ufundowałem trzy takie okazy. Zgodę na zasadzenie drzewka od reki wyraziła Kołobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa. W Urzędzie Miasta kazali mi złożyć podanie.

Krzysztof Plewko nie ukrywa, że zamierza startować do Rady Miasta z komitetu Henryka Bieńkowskiego. - Gdy takie samo drzewko ufundowałem dla miasta, ale sadziłem je z Januszem Gromkiem, nie było problemów, a teraz są - dodaje Plewko.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.