menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Lepszy Kołobrzeg według Mielcarka

Bernard Mielcarek - kandydat na prezydenta miasta z ramienia PiS, zaprezentował dziś swoje tezy programowe i swój pomysł na powyborczy Kołobrzeg.


Hasło wyborcze Bernarda Mielcarka brzmi "Teraz Kołobrzeg". - Teraz Kołobrzeg to lepszy Kołobrzeg, w którym podejmujący decyzje odpowiadają za swoje błędy, w którym każdy ponosi konsekwencje swoich czynów niezależnie czy jest kolegą, koleżanką czy partyjnym liderem - mówi kandydat Prawa i Sprawiedliwości. - Lepszy Kołobrzeg skupi się na mieszkańcu, a nie na ogólnej masie przedsiębiorców czy turystów. Ważny jest poszczególny mieszkaniec, przedsiębiorca. Dla nas, którzy związali się z miastem nie tylko na sezon Kołobrzeg to nasze miejsce na ziemi. Nacisk położymy na mieszkańców, których problemy będziemy rozwiązywać.

Swój program Mielcarek opiera na kilku fundamentach, w tym wspieraniu inicjatyw gospodarczych (stworzenie inkubatora przedsiębiorczości), zmniejszenie opłat lokalnych, zmianie sposobu finansowania kołobrzeskiego sportu na finansowanie kołobrzeskich sportowców, wdrożeniu polityki wzmożonej wrażliwości społecznej na problemy miejsc w żłobku, przedszkolach oraz problemy mieszkaniowe.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.