Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  ***

Sprawdzaliśmy co robi najmłodszy radny

Ostatnio coraz częściej można spotkać radnego Czechowskiego na oficjalnych imprezach niż w miejscu pracy, jakim jest MOSiR. Dziś zapytaliśmy, dlaczego.

Niemal żadna impreza związana z miastem nie odbywa się bez udziału w niej radnego Łukasza Czechowskiego, choć jego obecność jest tam całkowicie zbędna. Zgodnie ze statutem, Radę Miasta oficjalnie reprezentuje jej przewodniczący lub wyznaczony wiceprzewodniczący. Łukasz Czechowski nie tylko nie pełni takich funkcji, to jeszcze w czasie tych uroczystości powinien pracować na rzecz i w imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

To żadna tajemnica, że radny Czechowski w pracy bywa rzadko. Pisaliśmy o tym kilkakrotnie. Wczoraj Czechowski klaskał na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziś w pracy po godzinie 10.00 też go nie było. Udaliśmy się w tej sprawie do dyrektora jednostki. Andrzej Bejnarowicz próbował znaleźć swojego pracownika, ale mu się nie udało. Obiecał zainteresować się sprawą. My będziemy ze swojej strony kontrolowali, żeby radni, którzy pracują w jednostkach lub spółkach miejskich, nie pobierali pieniędzy w czasie robienia sobie kampanii wyborczej.