menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Kołobrzeg dalej pomaga powodzianom

Kołobrzeżanie całym sercem zaangażowali się w pomoc mieszkańcom terenów objętych powodzią. Pomagają nadal. Krzysztof Plewko zawiózł dziś 4 tony zboża.


Poszkodowanym w tegorocznej powodzi szczególnie pomagali mieszkańcy Radzikowa. Komitet pilotowany przez Renatę Brączyk i Krzysztofa Plewko, zaprosił do Kołobrzegu grupę dzieci, które spędziły w naszym mieście wakacje. Wysłali również kilka ciężarówek pomocy. Dary zawoził osobiście i na własny koszt Krzysztof Plewko. Okazuje się, że pomoc trwa nadal.

- Dziś w w nocy wyruszyłem w trzecią podróż z pomocą dla powodzian ze Świniar - mówi Krzysztof Plewko. - Ze swoich własnych zbiorów zgromadziłem 7 ton zboża. Tym razem do Świniar zabieram 4 tony, reszta pojedzie w kolejnym transporcie. Ci ludzie nie mają tam za wiele, a przecież odtwarzać muszą wszystko od podstaw. Pomoc państwa jest, ale to kropla w morzu potrzeb. Zabieram jeszcze 4 telewizory, pralkę, łóżko polowe, drobny sprzet AGD i kilkanaście par butów. Wszystko to w darze od kołobrzeżan.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.