menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Prezydent pochwalił się Euro 2012

Janusz Gromek na konferencji prasowej pochwalił się dziennikarzom ogłoszeniem Kołobrzegu jako oficjalnego miasta pobytowego Euro 2012.


Decyzja zapadła w piątek w Warszawie. Kołobrzeg jest jednym z 21 miast, w których w Polsce będą mogli przebywać i trenować reprezentacje krajów biorących udział w Mistrzostwach Europy Euro 2012. Kołobrzeg walczył o ten tytuł ze 180 miastami.

Janusz Gromek przypomniał, że jest to sukces wielu osób, które pracowały nad całym projektem, aby nasze miasto było w ogóle brane w tej sprawie pod uwagę. Obok pracowników Urzędu Miasta, swój wkład miał dyrektor hotelu "Marine" Krzysztof Wiśniewski, oraz wspomagająca urzędników Monika Zawadzka (pracuje dla miasta na umowę cywilnoprawną). Janusz Gromek zapewnił, że od piątku stara się o to, żeby nasze miasto w 2012 roku na swój pobyt wybrała jedna z drużyn. Liczy, że będzie to reprezentacja Niemiec. Nie jest jednak powiedziane, że to się uda. Jak podkreślał prezydent, jest niemal 20 miast pobytowych na Ukrainie, a to oznacza, że nie wszystkie miasta zobaczą wielkich piłkarzy. Słabością Kołobrzegu jest fatalne połączenie z lotniskiem, które de facto nie spełnia standardów stawianych przez UEFA. Kołobrzeg rozwiązał ten problem w systemie kombinowanym. Czy to jednak zadowoli wielkie sławy piłki nożnej? Zobaczymy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.