Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  ***

Akcja "Tajfun" w Kołobrzegu

Inspektorzy Sanepidu weszli w asyście funkcjonariuszy Policji do wszystkich sklepów z dopalaczami w naszym mieście. Nie była to przyjemna wizyta.

- Sanepid nakazał wycofanie z obrotu na terenie całego kraju wyrobu o nazwie Tajfun oraz - chcę podkreślić - wszystkich podobnych wyrobów, czyli takich, które w jakikolwiek sposób są do tego artykułu podobne w formie czy opakowaniu. Po drugie, nakazał zaprzestania działalności wszystkich obiektów, w których dokonywano obrotu tymi artykułami. Ta decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności. To oznacza, że już dzisiaj te punkty zostaną zamknięte - oświadczył rzecznik Głównego Inspektora Sanitarnego.

- W Kołobrzegu policjanci asystowali przy czynnościach wykonywanych przez pracowników Sanepidu - mówi Andrzej Duda, rzecznik prasowy komendanta powiatowego Policji. - Inspektorzy zabezpieczają sprzedawane specyfiki. Ich próbki zostaną wysłane do analizy. Placówki, które otrzymają zakaz sprzedaży, zostaną zamknięte.

W środę do kołobrzeskiego szpitala trafił 12-latek, który stracił kontakt z rzeczywistością po wypaleniu środka o nazwie "VooDoo". To nie pierwszy przypadek w tym roku w naszym mieście. W piątek w sklepach z dopalaczami zawitali policjanci. Dziś odbyła się zmasowana ogólnopolska akcja przeciwko dopalaczom.