Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

27 września 2022    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2022    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Hoc: karetka będzie i Hok się zdziwiSkontaktował się z nami europoseł Czesław Hoc, który z naszego portalu dowiedział się o dzisiejszej konferencji posła Hoka. Hoc deklaruje, że trzecia karetka w Kołobrzegu będzie.


- Tu nie chodzi po pierwsze o karetkę, bo karetki są, ale o zespół wyjazdowy. Po drugie, nie jest sztuką zabrać słabszym, żeby nam było dobrze. Po trzecie, jestem po rozmowie z panem wojewodą, wczoraj się spotkaliśmy i mogę zapewnić, że trzeci zespół wyjazdowy w naszym mieście będzie. Jestem obecnie w Warszawie i właśnie rozmawiam w różnych sprawach kołobrzeskich, na razie nie mogę podawać szczegółów. Ubolewam nad tym, że poseł Hok wypowiada się w sprawach, o których nie ma aktualnego pojęcia. Kiedyś mówiło się, pośle Hoc nie przeszkadzać. Ja proszę, żeby nie wzbudzać paniki i nie wprowadzać kołobrzeżan w błąd - mówi Czesław Hoc.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama