Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Bieńkowski do KoszalinaWiceprzewodniczący Rady Miasta Kołobrzeg, członek Porozumienia Dla Kołobrzegu, został członkiem Rady Nadzorczej Radia Koszalin SA.


Zgodnie ze zmianą przepisów dotyczących mediów publicznych, to nie Krajowa Rada Radiofonii Telewizji, a struktury rządu powołują organy spółek mediów publicznych. Zmiany nastąpiły już w radzie nadzorczej Radia Koszalin SA. Trafił tam kołobrzeski radny - Henryk Bieńkowski. Do końca 2015 roku, Bieńkowski był przewodniczącym Rady Nadzorczej Wodociągów w Unieściu, a niedawno przeszedł na emeryturę ze stanowiska sekretarza gminy Mielno. Przez trzy kadencje był prezydentem Kołobrzegu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama