Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


BMW, słońce i kolizjaOstre poranne słońce oślepiło kierowcę jadącego ulicą Unii Lubelskiej. Potrącił on kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.


Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu ulicy Unii Lubelskiej i Granicznej. To już kolejne potrącenie w tym miejscu w ostatnich miesiącach. Wszystko wskazuje na to, że kierowcę BMW oślepiło słońce i nie widział on przechodzącej po pasach kobiety. Ranną pieszą uczestniczkę ruchu przewieziono do szpitala.

Policja apeluje do kierowców, aby na przełomie zimy i wiosny, przy ostrym porannym słońcu zachowali szczególną ostrożność dojeżdżając do przejść dla pieszych. Jest to okres zwiększonej ilości zdarzeń drogowych w tych miejscach.

Fot. Czytelnik

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama