menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Rozpoczęła się odbudowa brzegów

Na wysokości Szańca Kamiennego trwają pierwsze prace związane z odbudową brzegu morskiego na wysokości Kołobrzegu. Usuwane są stare ostrogi.


Prace na 3-kilometrowym odcinku brzegu morskiego rozpoczęto od osuwania starych ostróg rozbijających morskie fale. Zastąpią je nowe ostrogi, stawiane na podstawie wyników badań przeprowadzonych przez Urząd Morski w Słupsku. Prace rozpoczęto od strony Kamiennego Szańca. Na razie sprzyja im w miarę bezwietrzna pogoda. Ostrogi są składowane na terenie po dawnej "Hydrobudowie".

Realizowana przez Urząd Morski inwestycja jest warta 55 milionów złotych. Środki finansowe na ten cel w większości pochodzą z Unii Europejskiej. Dzięki tym pracom, ma zostać odtworzona kołobrzeska plaża.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.