Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  ***

Awantura o zbiórkę na wodę dla Leszka

W środę, Młodzi Demokraci w ramach happeningu zbierali pieniądze dla radnego Lecha Kozery. W czwartek radni PiS pytali, czy zrobili to zgodnie z prawem.

Jak wyjaśniali wczoraj Młodzi Demokraci, ich happening miał na celu zwrócenie uwagi na naganną sytuację w domu radnego Lecha Kozery, osoby publicznej, której celem powinno być dbanie o dobro miejskiej spółki wodociągowej. Niestety, nie było im dane wręczenie zebranej kwoty radnemu Kozerze, bo ten spóźnił się około godzinę na sesję Rady Miasta. Chcieliśmy z panem radnym porozmawiać, ale nie zgrzeszył uprzejmością, żeby odpowiedzieć chociaż "dzień dobry".

W czwartek na antenie Radia Kołobrzeg radny Henryk Carewicz i Lech Kozera poważnie potraktowali happening Młodych Demokratów i zaczęli poszukiwać zgody wydanej młodym ludziom na zbiórkę publiczną. Zwrócili również uwagę, że pieniędzy Lech Kozera nie otrzymał, a cel zbiórki jest niezgodny z przepisami. Radny Carewicz z pełną powagą zamierza rozliczyć Młodych Demokratów z ich akcji.

Tymczasem Adam Czapiewski z Młodych Demokratów nie widzi problemu - To był zwykły happening, a zbiórka miała charakter symboliczny. Do puszki wrzucono, jak pamiętam, 23 zł i 54 grosze. Ponieważ pan Lech Kozera spóźnił się na sesję, nie mieliśmy okazji wręczyć mu tej kwoty. Teraz przelejemy ją na konto PCK.