menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Albo 20 tysięcy, albo wysadzę szpital!

20-latka i 13-latka groziły w niedzielę wybuchem bomby w Szpitalu Regionalnym w Kołobrzegu. Obie sprawczynie zostały ujęte na ulicy przez policję.


Telefon o groźbie zdetonowania bomby odebrała w niedzielę dyspozytorka kołobrzeskiego pogotowia ratunkowego. Informacja była prosta: albo zostanie zapłacony okup w wysokości 20 tysięcy złotych, albo szpital wyleci w powietrze. O sprawie natychmiast została zawiadomiona Policja. W wyniku działań operacyjnych zatrzymano dwie kobiety w wieku 20 i 13 lat.

Obie szantażystki były zaskoczone tak szybką akcją policjantów. Tłumaczyły się, że tak naprawdę nic nie zrobiły i to był tylko taki żart. 20-latka trafiła na oddział psychosomatyczny szpitala, który wcześniej chciała wysadzić. 13-latką zajmie się Sąd Rejonowy. - Dzięki szybkiej akcji policji i potwierdzeniem, że to właśnie zatrzymane osoby groziły zdetonowaniem bomby w szpitalu, zrezygnowaliśmy z ewakuacji pacjentów i przeszukania pomieszczeń szpitala - mówi Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego policji.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.