Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zaatakowali księdza chodzącego po kolędzieDwaj młodzi sprawcy za cel obrali sobie księdza Parafii Mariackiej. Podeszli do kapłana, zaatakowali go i chcieli wyrwać mu saszetkę. Ksiądz się nie poddał, pomogli ministranci.


Wizyta duszpasterska, tzw. kolęda, odbywa się w godzinach popołudniowych i wieczornych. Ksiądz Damian akurat odwiedzał parafian mieszkających przy ulicy Kaliskiej. Kapłana zauważyli dwaj młodzi mieszkańcy Kołobrzegu. Podeszli do niego i zaatakowali go, przewracając na ziemię i chcąc zabrać saszetkę z dokumentami i pieniędzmi od parafian. Ksiądz się nie poddał, zaczął wzywać pomocy. Na pomoc ruszyli też ministranci.

O zdarzeniu poinformowani zostali policjanci. Patrol momentalnie pojawił się na miejscu. Ujęto jednego ze sprawców: 26-latka, drugi z nich jest poszukiwany. Księdzu nic się nie stało.

Fot. archwium

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama