Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Plewko pyta o urzędnikówKrzysztof Plewko po naszym wczorajszym artykule pt. "Plewko poda się do dymisji czy trzeba go odwołać?" napisał interpelację do prezydenta.


"W związku z informacjami zamieszczonymi na portalu Miasto Kołobrzeg a dotyczącymi urzędników Urzędu Miasta, którzy prosili swoich przełożonych, aby towarzyszyli im prawnicy podczas posiedzeń Komisji Uzdrowiskowej proszę o informację czy takie prośby miały miejsce a jeśli tak to dlaczego przełożeni nie zrealizowali tych próśb".

Nasze źródła informacji obawiają się teraz masowej kwerendy w poszukiwaniu osoby, które na Plewkę się skarżyły i denuncjację ich danych radnemu, którego, jak mówią, obawiają się. Nie mamy wpływu na działanie prezydenta i tego w jaki sposób będzie odpowiadał na kolejną rewolucyjną interpelację Krzysztofa Plewko, ale niniejszym oświadczamy, że nigdy, w żadnym sądzie, prokuraturze ani na policji nie ujawniliśmy naszych źródeł informacji i podlegają one specjalnej ochronie, zgodnie z prawem prasowym. Chronimy i chronić będziemy tych, którzy w dobrej wierze przekazują nam informacje, prosząc o zachowanie anonimowości.

Nasza redakcja zawsze nagłaśniała akcje Krzysztofa Plewko i Ekologicznego Kołobrzegu, nigdy nie odmawialiśmy mu miejsca na portalu, ale nie może być tak, że na krytykę swojej osoby Krzysztof Plewko ubliża mi od "Jerzych Urbanów". Pewna granica została kilka tygodni temu przekroczona, a jednocześnie do obowiązków naszej redakcji trafia stała obecność na Komisji Uzdrowiskowej. Będziemy obserwować i rejestrować to, co dzieje się na tej komisji i czy jest tam łamane prawo, bo odkąd wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość, można odnieść wrażenie, że niedoszły senator Plewko uwierzył w to, że może wszystko.

Robert Dziemba
redaktor naczelny

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama